Oferta pracy skierowana do Pań/Panów w miejscowości Blieskastel. Podopiecznym jest 85 letni Pan Alex, który jest po udarze lewostronnym. Ma około 186 cm wzrostu i ok. 100 kg wagi. Pacjent jest ruchowo ograniczony. Wymagany jest transfer chorego z łóżka na wózek, toaletę, na krzesło lub do kąpieli. Jest specjalne łóżko z podnośnikiem, dzięki któremu nie trzeba dźwigać pacjenta.

Pan Alex dobrze słyszy i nie ma problemów z wymową. Mieszka razem z nim żona, która nie wymaga opieki. Jednak nie jest w stanie sprawować opieki nad mężem.

Do zadań Opiekuna/Opiekunki będą należały czynności domowe oraz opieka nad starszym Panem, tj. pomoc w ubieraniu, rozbieraniu, w kąpieli, zawiezieniu starszego Pana na krzesło toaletowe. Pomoc przy wstawaniu, siadaniu. Nie jest konieczny transfer między schodami. Jest dostępny ogród. Starszy Pan ma specjalne łóżko z podnośnikiem dostosowane do wieku oraz schorzeń.

Wymagania odnośnie Opiekuna/ki: dobra znajomość języka, sprawność przy transferach- dużo pracy w pochylonej pozycji, ponieważ transfer musi przebiec sprawnie z uwagi na bóle, na jakie cierpi podopieczny. Opiekun ma własny wyposażony w łóżko do spania, sofę, radio i tv pokój na drugim piętrze. W nocy nie ma potrzeby wstawać. Opiekun ma dostęp do ogrodu. Nie ma możliwości palenia papierosów. Prawo jazdy obojętne.

Wynagrodzenie 1550 €/ mc plus podwójnie płatne dni świąteczne oraz zwrot kosztów podróży.

Rekrutacja: +48 510 531 400

Link do formularza rekrutacyjnego:

https://app.smartsheet.com/b/form/9b1d767834594650a87fd831982a8e23?referencja=1&oferta=Zlecenie do Pana 85 l. 66440 Blieskastel_

Kategorie: Oferty Pracy

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *