Poszukujemy Opiekunki do starszej Pani po udarze mieszkającej w miejscowości Fechingen. Pani Inge ma 91 l. waży 60 kg i ma 155 cm wzrostu.

Podopieczna jest 4 lata po udarze. Do tej pory zajmował się starszą Panią mąż, jednak nie będzie to możliwe w okresie po świętach, gdyż mąż Pani Inge ma leczenie szpitalne i na czas jego nieobecności rodzina szuka dla swojej mamy całodobowej opieki.

Ma lekkie oznaki demencji. Choruje na osteoporozę i ma problemy z układem krążenia. Starsza Pani przesypia spokojnie noce. Nie przychodzi pomoc pielęgniarska.

Język komunikatywny, może palić tylko na balkonie. Jest podłączony internet.

Podopieczna samodzielnie wstaje, kładzie się i siada, wymaga wsparcia przy chodzeniu. Porusza się przy rollatorze, sama wstaje z krzesła, jedynie trzeba ją asekurować przy przemieszczaniu się po schodach przy przejściu do ogrodu. Starsza Pani nie przemieszcza się między piętrami. Nie jest leżąca. Nie ma problemów ze słyszeniem, mówieniem.

W domu jest przystosowana dla osoby starszej łazienka.

Do zadań opiekunki będzie należało:

  • pomoc przy kąpieli lub prysznicu
  • przygotowywanie posiłków
  • zmiana pieluch
  • codzienne utrzymanie czystości
  • pranie
  • prasowanie

Z domu do sklepów jest ok. 5 km odległości. Dla Opiekunki dostępny jest pokój na innym piętrze, z własną łazienką, wyposażony w TV, radio, sofę, łóżko do spania, biurko. Jest dostęp do ogrodu.

Pani Inge jest osobą raczej pewną siebie, lubi rozwiązywać krzyżówki, oglądać telewizję. Rodzina jest dostępna w przypadku doraźnej pomocy. Szukają dla swojej mamy Opiekunki zadbanej, posiadającej dobre maniery oraz sympatycznej.

Kategorie: Oferty Pracy

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *