Oferta opieki nad osobą starszą

Oferta opieki nad starszym Panem l. 78 w miejscowości Tuttlingen. Pan mieszka z żoną, która opiekuje się nim, jednak potrzebuje przy tym pomocy.

Pan Guenther nie trzyma moczu, nosi pieluchę, choruje na Parkinsona. W 2013 r. zachorował na sepsę i zapadł w śpiączkę na kilka tyg. Od tego czasu wymaga stałej opieki. W dużej mierze zajmuje się nim żona, która jest lekarzem, jednak czasami żona jest zajęta, pracuje na pół etatu i podopieczny zostaje wtedy sam bez opieki i wówczas należy przejąć nad nim całkowicie opiekę.

Trzeba karmić podopiecznego oraz płyny podawane są mu przez rurkę. Potrafi pić, jednak ma problem z przełykaniem i dlatego podawane mu są płyny przez rurkę.

Potrzebuje pomocy i wsparcia we wszystkim, jest osobą niedowidzącą i nie może wziąć, chwycić przedmiotów.

Nie wymaga czuwania w nocy, jeśli jest taka potrzeba, jest przy nim żona.

Pan Guenther ma wysokie ciśnienie, jest chory na cukrzycę, żona robi zastrzyki. Nie wymaga spacerów. Czasem ogląda tv, nie może czytać. Jego hobby to słuchanie radia, rozmowy.

Głównie żona zajmuje się jedzeniem i zakupami, jednak potrzebuje pomocy przy domowych czynnościach. Bardzo ważne też jest, żeby czuwać nad podopiecznym, który jest słaby i ma problemy z poruszaniem się, ale usiłuje wstawać i należy uważać, by nie upadł.

Pan Guenther z zawodu był prawnikiem, interesował się historią, polityką, sportem, bardzo dużo czytał. Uprawiał różne sporty, grał w tenisa, jeździł na rowerze, grał w siatkówkę.

Wynagrodzenie 1600€/miesiąc plus zwrot kosztów podróży, wymagany jęz. komunikatywny, czas wolny do ustalenia z żoną podopiecznego.

Osoby zainteresowane proszę o wypełnienie formularza dostępnego pod linkiem:

https://app.smartsheet.com/b/form/411aba6c8d2d4a4ea57509f38163d529?referencja=MS&oferta=1_Opieka nad Panem 78 l. lekki paraliż prawej strony_

Kategorie: Oferty Pracy

1 Komentarz

Artur · 05/11/2020 o 8:46 pm

No proszę, jeszcze niedawno na takich ofertach płacono 1000-1200 Euro, teraz od razu 1600! Do tego jedzenie, spanie, Ci budowlańcy to jednak mają przechlapane.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *