Auto Number: 1013

Planowane rozpoczęcie pracy: 01-04-2020

Planowane zakończenie pracy: 30-06-2020

Opis Oferty Pracy

Opieka nad 86/cio letnim panem w dobrym stanie zdrowia. Podopieczny porusza się i dba o swoja higienę samodzielnie. Jest miłą, spokojną i kulturalną osobą lubiącą krótkie spacery, kuchnię wegetariańską oraz czytanie książek (samodzielnie).

Wolnostojący dom leżący w małej miejscowości Murnau zamieszkiwanej przez ok. 12.000 osób ok. 20 kilometrów od Garmisch-Partenkirchen. Bardzo piękne widoki na góry. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielny pokój z aneksem kuchennym i oddzielną łazienką. W domu nie ma telewizorów, ale jest internet. 

Zlecenie zweryfikowane na miejscu przez naszego koordynatora.

Obowiązki Pracownika

Przyrządzanie posiłków głównie wegetariańskich. Podopieczny jeden dzień w tygodniu spożywa mięso. Sprzątanie gospodarstwa domowego, pranie, prasowanie, dotrzymywanie towarzystwa na spacerach.

Wymagane Kwalifikacje

Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego, wysoka kultura osobista, umiejętność utrzymywania porządku i czystości w gospodarstwie domowym oraz dobre umiejętności przyrządzania dań wegetariańskich. 

Warunki Zatrudnienia

Wynagrodzenie 1500 EUR miesięcznie, zatrudnienie na niemieckich warunkach, co oznacza natychmiastowe objęcie ubezpieczeniem w niemieckiej, państwowej kasie zdrowia DAK. Dodatkowo zwracamy koszty dojazdu w kwocie 180 EUR (łącznie w obie strony).

Proponujemy standardowy okres zlecenia 3 miesiące z możliwością prze∂łożenia lub wyjazdów naprzemiennych ze zmienniczką.

Kontakt

ASENIORE: +48 510 531 401

Aplikuj do Aseniore

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *