Poszukujemy Opiekunki do Pani 75 l., 40 kg, 162 cm wzrostu, po amputacji prawej nogi. Seniorka porusza się samodzielnie bądź na wózku inwalidzkim, nie jest osobą leżącą. Może potrzebować pomocy przy przejściu z łożka na wózek i odwrotnie. Przychodzi codziennie 2 razy pielęgniarka i podaje pacjentce leki. Ma początkującą demencję. Nie ma nocnego wstawania.

Rodzina kładzie duży nacisk na to, by opiekunka potrafiła zmotywować starszą Panią do jedzenia. Seniorka zatrzymuje pokarm i należy ją zachęcać, by jadła bądź podawać częściej posiłki. W tej chwili ustalonych są 5 posiłków dziennie.

Pani Veronika ma podwyższone ciśnienie, ale wszystko jest pod kontrolą. Nie wychodzi na spacery. Lubi oglądać programy telewizyjne, lubi czytać thrillery.

Mieszka w mieszkaniu, w centrum miasta. Jest auto do dyspozycji, jednak posiadanie prawa jazdy nie jest warunkiem. Do zadań opiekunki należy robienie zakupów oraz całkowite wsparcie w życiu codziennym i w prowadzeniu gospodarstwa domowego.

Pani Veronika jest przyjazna i uprzejma wobec ludzi, jest 10 lat na emeryturze, przed chorobą prowadziła aktywne życie kulturalne oraz lubiła podróżować.

Wymagany język dobry, poprawny gramatycznie, by bez problemu móc komunikować się z podopieczną. Rodzina chciałaby, by opiekunka lubiła rozmawiać, była pogodnego usposobienia. Opiekunka otrzymuje własny pokój, wspólna łazienka z podopieczną. Może być paląca, ale tylko i wyłącznie na zewnątrz. Opiekunka ma sporo czasu wolnego dla siebie, kilka godzin dziennie.

Wynagrodzenie 1500€/mc plus zwrot kosztów podróży.

Osoby zainteresowane proszę o wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego pod linkiem:

Formularz Rekrutacyjny

Kategorie: Oferty Pracy

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *