Poszukujemy Opiekuna lub silnej Opiekunki do opieki nad seniorem, lat 90, połowicznie sparaliżowany, nie mówi. Posiada rozrusznik serca. Pacjent jest po udarze mózgu i choruje na Parkinsona. Nosi pieluchy. Opiekun potrzebny jest do pomocy przy przetransferowaniu Pana na wózek inwalidzki lub toaletę ok. 4-5 razy dziennie.

W domu mieszka żona. Nie wymaga opieki, jest samowystarczalna i w dużym stopniu opiekuje się swoim mężem. Przygotowuje posiłki. Opiekun więc nie musi gotować dla mieszkańców.

Opiekun pomaga w pielęgnacji ciała chorego, do jego obowiązków należy ubieranie, rozbieranie podopiecznego, karmienie, pomoc przy prowadzeniu domu, praniu, sprzątaniu.

Są bardzo dobre warunki socjalne- opiekun ma do dyspozycji osobne mieszkanie w domu, z kuchnią i łazienką. Ma możliwość przygotowywania sobie posiłków i oddzielnego żywienia się, na które otrzymuje środki. Czasem gospodyni też zaprasza Opiekuna na wspólny posiłek. Opiekun ma dużo czasu wolnego.

Wymagania: dość dobry jęz. niemiecki, niepaląca osoba, 30-50 lat. Poszukiwana jest osoba empatyczna, chętna do współpracy, otwarta i cierpliwa. Rodzina chce współpracować jak najdłużej.

Wynagrodzenie: 1700€ /mc, umowa polska zlecenia.

\

Kategorie: Oferty Pracy

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *