Nowa oferta do Pana samotnie mieszkającego 85 l. Miejscowość Kissing. Senior porusza się samodzielnie po mieszkaniu, na zewnątrz wózek inwalidzki. Bardzo lubi spacery do parku. Mieszka w domu łączonym- szeregowiec, ok 100 m kw. Pan choruje na serce, jest dosyć osłabiony, lubi słuchać, rozmawiać, szybko się męczy, potrzebuje dużo odpoczynku. Zdarza mu się zapominać, gubić się w czasie. Ma cukrzycę i osteoporozę, przychodzi do niego pflegedienst i podaje leki. Raz w tyg starszego Pana odwiedza rodzina.

Do zadań opiekunki należy pomoc starszemu panu w codziennych czynnościach, w prowadzeniu gospodarstwa domowego, utrzymanie higieny osobistej oraz czystości w domu. Opiekunka też robi zakupy i przygotowuje posiłki.

Wymagania: jęz. komunikatywny, duża kultura osobista, komunikatywność i empatia. Niepaląca, prawo jazdy nie wymagane. Do dyspozycji jest rower, sklepy są blisko.

Początek 3.10.2020 r. Wynagrodzenie 1500€ / miesiąc.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich danych kontaktowych przez wypełnienie Formularza dostępnego pod linkiem:

Formularz rekrutacyjny

Kategorie: Oferty Pracy

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *